lis
Zaproszenie na konferencję

Śląskie Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe oraz przedszkole i szkoły działające w ramach projektu edukacyjnego "Węgielek", zapraszają na trzecią konferencję z cyklu "KOCHAM i WYMAGAM".
Wykład pod tytułem "Jedność małżeńska a wychowanie dzieci" poprowadzi Pan Jacek Pulikowski - autor wielu publikacji o tematyce rodzinnej, m.in. "Warto być ojcem", "Ewa czuje inaczej", "Wartość współżycia małżeńskiego".
Mąż, ojciec trojga dzieci, wykładowca na Politechnice Poznańskiej, od wielu lat wraz z żoną zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i pracę w poradni rodzinnej, prowadzi wykłady na Podyplomowym Studium Rodziny na Wydziale Teologii UAM w Poznaniu.

Wykład ma charakter otwarty, wstęp wolny.

Istnieje możliwość zorganizowania opieki dla dzieci. W celu zarezerwowania miejsca dla dziecka prosimy o zgłoszenie się pod adresem e-mail: konferencja@wegielek.edu.pl Ilość miejsc dla dzieci ograniczona.

Kiedy?

23 listopada (piątek), godzina 17:30