pa
XII Dzień Papieski - Laureaci Konkursu

W dniach od 13 do 16 października Funacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zapraszała na obchody XII Dnia Papieskiego w archidiecezji katowickiej. Dzieci szkół podstawowych i gimnazialnych zostały zaproszone do udziału w konkursie plastycznym "Jan Paweł II - papież rodziny".

W konkursie tym brały również udział dzieciaki z naszych Szkół. 13 października w sobotę na Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach roztrzygnięto konkurs i ogłoszono wyniki. Na podium staneli nasi uczniowie! W kategorii Szkół Podstawowych klas od I-III pierwsze miejsce zdobył Hugo Scelina ze Szkoły dla Chłopców, a drugie miejsce Julia Kowalczyk ze Szkoły dla Dziewcząt.

Finalistom serdecznie gratulujemy! A wszystkich ciekawych nagrodzonych prac zapraszamy do galerii ;)

fot. J.Kowalczyk