kwi
Druga Konferencja dla Rodziców

Zapraszamy wszystkich rodziców na drugą już konferencję z cyklu "KOCHAM I WYMAGAM", która odbędzie się 29 maja (wtorek) o godzinie 17.30 w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Jordana 18.

Wykład pod tytułem "Rodzina szkołą charakteru" poprowadzą Państwo Katarzyna i Waldemar Dobrzyńscy, którzy są małżeństwem od przeszło 23 lat. Mają pięcioro dzieci w wieku od 7 do 17 lat. Katarzyna jest biologiem, pracuje w szkole PROMIENIE w Nadarzynie. Waldemar jest informatykiem, prowadzi własną firmę. Obydwoje są zaangażowani w działalność Akademii Familijnej, są z nią związani od początku jej istnienia.

Wykład ma charakter otwarty, jak zwykle zachęcamy do zapraszania przyjaciół i znajomych zainteresowanych tematyką rodzinną.

Zapewniamy opiekę dla dzieci.