Dzieci są najważniejsze: ważniejsze od interesów, od pracy, od odpoczynku - św. Josemaría Escrivá
Aktualności
01
wrz
2012
Nowe, rewelacyjne szkoły na Śląsku. Trwają zapisy!

W sobotę 1 września 2012 roku ruszyły pierwsze na Śląsku szkoły podstawowe, działające w modelu edukacji zróżnicowanej i spersonalizowanej.

Nadal trwają zapisy do klasy pierwszej Szkoły dla Dziewcząt oraz Szkoły dla Chłopców. Zapraszamy także wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem nauki w klasach pierwszych w kolejnym roku szkolnym 2013/2014.

Szkoła dla chłopców proponuje ścisłą współpracę z rodzicami w wychowaniu opartym na uznanych normach i wartościach. Osobisty opiekun ucznia wraz z jego rodzicami opracowuje indywidualny plan rozwoju, dzięki któremu młody chłopiec rozwija w sobie gotowość do bycia dojrzałym mężczyzną, wzrasta w cnotach: męstwa, pracowitości czy koleżeństwa.

Szkoła dla dziewcząt gwarantuje swoim uczennicom optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju, by w przyszłości jako dojrzałe kobiety brały odpowiedzialność za swoje życie i stały się aktywnymi animatorkami życia społecznego i rodzinnego.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zapisać dziecko, wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat edukacji zróżnicowanej, zapraszamy na stronę edukacjazroznicowana.pl

Nasze szkoły zapewniają:
- osobistego opiekuna (tutora) i indywidualny plan rozwoju dla każdej uczennicy i każdego ucznia,
- najwyższy poziom nauczania (Szkoły "Sternika", z którymi współpracujemy, znajdują się w 4% najlepszych szkół w kraju pod względem osiąganych wyników w testach kompetencyjnych),
- starannie wyselekcjonowanych nauczycieli-pasjonatów,
- metody nauczania dostosowane do specyficznych potrzeb każdej z płci, których celem jest rozwijanie zdolności oraz charakteru dziecka.

Postaw na dobre wychowanie i rzetelną edukację!