gru
Święta już za progiem... naszych sal!

Wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy Świąt Bożego Narodzenia, a otoczenie wokół nas powoli przybiera świątecznych barw tworząc szczególny klimat, obok którego trudno przejść obojętnie. Ten wyjątkowy czas kochają również nasze przedszkolaki, które z radością i zaangażowaniem dbają o to, by i w ich salach nie zabrakło pięknych ozdób. Czterolatki przygotowały więc wspólnymi siłami długi, kolorowy łańcuch z papierowych kółek oraz dużą choinkę z bibuły. Z pewnością się napracowały, jednak efekt zachwycił każdego. Teraz wchodząc do sali Kangurków i Tygrysków, nikt nie ma wątpliwości, że Święta tuż-tuż!