wrz
Dzień Otwarty - zaproszenie

Drodzy Rodzice,

serdecznie zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY w "Węgielku", który odbędzie się we czwartek, 15 października 2020 r.

W tym dniu proponujemy spacer po Węgielku, podczas którego zajrzymy do sal, zobaczymy jak bawią się i uczą przedszkolaki. Spacer proponujemy w dwóch turach: pierwsza o godz. 9:30, druga o godz. 10:30.
Do udziału zapraszamy jednego rodzica, bez dzieci, przy zachowaniu niezbędnych środków bezpieczeństwa.

Chętnych do wzięcia udziału w spacerze po Wegielku prosimy o kontakt z sekretariatem naszego przedszkola (tel.: 798 550 441, e-mali: sekretariat@wegielek.edu.pl)

Dodatkowo w sobotę, 17 października 2020 r., planujemy dzień otwarty całego Projektu Edukacyjnego "Węgielek". Więcej szczegółów podamy już wkrótce.