wrz
WITAMY PO WAKACJACH!

Wprawdzie początek września przywitał nas deszczem, ale przyniósł też wiele radosnych spotkań, na które od dawna czekaliśmy! Węgielek znowu wypełnił się dziećmi i zaczął tętnić życiem. Próg naszego przedszkola przekroczyły nowe Motylki, Biedronki i Pszczółki. Serdecznie witamy także wszystkie cztero- i pięciolatki, które po półrocznej przerwie wróciły w nasze szeregi. Dobrze znowu być razem!
Początki bywają trudne, ale wierzymy, że między maseczkami i płynem dezynfekcyjnym każdy przedszkolak poczuje się u nas jak w domu, a codzienność obfitować będzie w niesamowite przygody. Gratulujemy wszystkim Przedszkolakom, zwłaszcza tym świeżo upieczonym. A dla Rodziców, którzy każdego poranka wykazują się dzielnością przy rozstaniu – również wielkie brawa!