lut
Wykład "Skarb codzienności - o pielęgnowaniu radości w rodzinie"

Drodzy Rodzice,
zapraszamy na przedwiosenny :) wykład z cyklu KOCHAM i WYMAGAM pt. "Skarb codzienności - o pielęgnowaniu radości w rodzinie", który wygłosi dr Aleksandra Kroll.
Pani dr Aleksandra Kroll to psycholog i logopeda, naukowiec i praktyk, która zajmuje się badaniami relacji oraz procesów językowo-kognitywnych w psychologii klinicznej i rozwoju jako pracownik Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Prywatnie jest żoną Błażeja i mamą trójki dzieci.

Zapraszamy na to wydarzenie 11 lutego o 17.30 do auli nr 8 Wydziału Prawa i Administracji UŚ w Katowicach przy ul. Bankowej 11b.

Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca dla dziecka poprzez formularz dostępny tutaj.

Jak zwykle w przypadku KOCHAM i WYMAGAM wykład ma charakter otwarty oraz bezpłatny, tak więc zapraszamy wszystkich bez wyjątku.

Patronami medialnymi wydarzenia są Radio eM i Gość Niedzielny.

Do zobaczenia!