sty
Hej kolęda, kolęda …

W ubiegły piątek 3-latki miały okazję pośpiewać trochę więcej niż zwykle. Do Węgielka przybył pan Adam Saczka - tata Marysi z Motylków - by poprowadzić najmłodszym grupom wspólne kolędowanie. Pan Adam rozpoczął od zaśpiewania piosenki "Pierwsza gwiazda", a potem razem z dziećmi wykonał najpiękniejsze polskie kolędy m.in. "Wśród nocnej ciszy", "Bóg się rodzi", "Lulajże Jezuniu" czy "Przybieżeli do Betlejem". Przedszkolaki mogły również włączyć się instrumentalnie, a nawet zagrać na pianinie (z małą pomocą oczywiście). Bardzo dziękujemy panu Adamowi za dostarczone przeżycia i zapraszamy znowu za rok :)

Kilka dni później pojawili się kolejni goście, Państwo Joanna i Grzegorz Dudzik (rodzice Stasia z Zajączków i Franka z Pszczółek) wraz z przyjaciółmi, którzy zaprosili do wspólnego muzykowania grupy cztero- i pięciolatków. Sala psychomotoryczna wypełniła się po brzegi. Mogliśmy posłuchać gitary, pianina, skrzypiec i najpiękniejszego z instrumentów, ludzkiego głosu, a także sami zaśpiewaliśmy :) Fajnych mamy naszych Rodziców węgielkowych! Jesteśmy bardzo wdzięczni, że chcą się z nami dzielić swoim czasem i talentami!