gru
Adwentowe podsumowanie

Wydaje się, że 15 dni to niewiele, a mimo to udało się :) Tyle trwał nasz węgielkowy Adwent pełen listów i anielskich historii. Dzieci każdego dnia podejmowały się nowych zadań, a ich wykonanie można podsumować "na piątkę z plusem".
Gratulujemy wszystkim, którzy próbowali, bo to przecież o to chodzi, aby każdego dnia starać się na nowo. Nie mogło zabraknąć też adwentowych wieńców i czytanych na poranku listów, które zostawili nam niebiescy wysłannicy. Trochę szkoda, że Adwent dobiega końca. Ale jest też ogromna radość, bo coraz bliżej i bliżej Boże Narodzenie. Dziękujemy Rodzicom za wpieranie dzieci w ich adwentowej przygodzie. Kolejna, tym razem wielkopostna, już za 3 miesiące :)