Wykład "Kształcić, wymagać, czy podążać za?"

Drodzy Rodzice,
zapraszamy na jesienny wykład z cyklu KOCHAM i WYMAGAM. Tym razem spotkanie będzie miało tytuł „Kształcić, wymagać, czy podążać za? Jak wspierać dziecko w rozwoju?”.
Chcemy w ten sposób pomóc Wam jeszcze lepiej poznać model wychowania i edukacji, który realizujemy w Węgielku, aby w ten sposób jeszcze lepiej wspierać rozwój dzieci w domu i w szkole.
Spotkanie poprowadzi Dobrochna Lama, która jest absolwentką The University of Sydney w Australii, pedagogiem i nauczycielem języka angielskiego, współtwórczynią i wieloletnią dyrektor pierwszych placówek Stowarzyszenia STERNIK w Polsce, konsultantem merytorycznym dla placówek edukacji spersonalizowanej w Polsce i zagranicą, wiceprezesem Europejskiego Stowarzyszenia Edukacji Zróżnicowanej i dyrektorem ds kształcenia w TDJ Foundation.
Zapraszamy 17 października o 17.30 do auli nr 8 Wydziału Prawa i Administracji UŚ, K-ce ul. Bankowa 11b.

Wykład ma oczywiście charakter otwarty (zapraszamy również rodziców dzieci z innych szkół i przedszkoli) oraz bezpłatny.
Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca dla dziecka poprzez formularz link

Do zobaczenia!