wrz
WITAMY!

I tym oto sposobem minął dziś pierwszy tydzień naszej pracy, który po brzegi wypełniony był emocjami :) 2 września próg Węgielka przekroczyły uśmiechnięte dzieci, które w plecakach, poza śniadaniówkami, miały również schowane pokłady pozytywnej energii i tym samym rozpromieniły budynek przedszkola. Chcemy przy tej okazji bardzo serdecznie podziękować za wszystkie kartki z wakacyjnymi pozdrowieniami, które w lipcu i sierpniu docierały do Węgielka. Bardzo nas ucieszyły i tym bardziej czekaliśmy na rozpoczęcie tego nowego roku przedszkolnego. Stworzyliśmy nawet małą galerię pocztówek - zachęcamy do jej odszukania na pewnej tablicy w naszym przedszkolu :) Witamy także "na pokładzie" najmłodszych przedszkolaków. Brawa za wielką odwagę i uśmiechy, które na razie jeszcze troszkę nieśmiałe, można zaobserwować na Waszych buziach. Pszczółki, Motylki i Biedronki - mocno trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że czas w Węgielku będzie dla Was samą przyjemnością. Dziękujemy również Rodzicom, którzy pomagają nam w "adaptacji" i dzielnie rozstają się w drzwiach ze swoimi pociechami :)