cze
Święto Rodziny za nami

Ależ to była gorąca sobota :) Nie tylko za sprawą słońca, które od samego rana otulało nas swoimi promieniami, ale przede wszystkim dzięki naszym przedszkolakom, które fantastycznie zaprezentowały się na scenie podczas węgielkowego Święta Rodziny! Kolorowo, z przytupem, wśród dźwięków muzyki, z energią, śpiewem i instrumentami, a do tego z uśmiechem i mnóstwem miłości płynącej ze sceny prosto do Rodziców - to tylko kilka określeń, które opisują to, co działo się na naszym pikniku. Jeśli dodamy do tego kącik plastyczny, gdzie można było na chwilę zostać malarzem, sportowy - gdzie każdy był zwycięzcą i kulinarny - który zapewnił nam siłę do zabawy, to znamy już chyba idealny przepis na spędzenie rodzinnej soboty pod gołym niebem :) Czy podobało Wam się, drodzy widzowie? Mamy nadzieję, że występ Waszych dzieci był przysłowiową wisienką na torcie niespodzianek, które przygotowały przedszkolaki. Pszczółki, Motylki, Biedronki, Tygryski, Kangurki, Wiewiórki i Sówki - jesteśmy z Was dumni! I wielkie brawa (w rytmie ósemek i szesnastek) dla Pani Ani "Muzyczki", u której pomysłów na aranżacje bez liku :)