lis
Fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego ...

W listopadzie stawiamy na kreatywność. Tworzymy, wchodzimy w role, malujemy, wycinamy, kleimy i ożywiamy to, co zwykle leży w naszych szafach:) A mowa tu o skarpetkach, które w tym miesiącu zamieniają się w kolorowych aktorów z naszych pięciolatkowych teatrzyków. Wydawać by się mogło, że zwykły kawałek bawełny nie potrafi tańczyć, skakać i mówić - ale kiedy wejdziemy do przestrzeni sztuki - wszystko jest możliwe. Wiewiórki, Sówki i Liski ożywiają swoich bohaterów, dodając im oczy - do patrzenia, buzię - do mówienia i ciało, którym poruszają ręce naszych przedszkolaków. A żeby było kolorowo - dzieci ozdabiają swoje wytwory piórami, pomponami, guzikami, wstążką i kawałkami muliny. Bo okazuje się, że czasem wystarczy fantazja i dwie sprawne ręce, aby powstało małe dzieło sztuki.