mar
Podaruj 1% podatku!

Twój 1% podatku przekazany na projekt edukacyjny "Węgielek" to wsparcie dla solidnego wychowania i rzetelnej edukacji.

Celem naszego projektu edukacyjnego na Śląsku jest stworzenie placówek oświatowych, w których dzieci mogłyby się uczyć od przedszkola aż do matury. Od 2009 roku istnieje już przedszkole, a od 2012 roku dwie szkoły podstawowe - jedna dla dziewcząt, druga dla chłopców.

Chcemy tworzyć wspaniałe i radosne szkoły, dla wszystkich, bez barier ekonomicznych, dlatego dzięki Twojemu wsparciu więcej dzieci będzie mogło stać się częścią tego dzieła!

Podejmujemy również inne działania na rzecz rodzin:

- organizujemy Orszak Trzech Króli w Katowicach

- organizujemy konferencje "Kocham i wymagam"

- organizujemy wyprawy ojców z synami

i wiele, wiele innych. Można wszystkie te działania wspierać przekazując 1% na Stowarzyszenie Na Rzecz Edukacji i Rodziny WĘGIELEK - organu prowadzącego przedszkole i szkoły podstawowe.

Jak przekazać 1%?
Wypełniając zeznanie roczne wystarczy wpisać numerr KRS 0000150431 w pole "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP".

Dziękujemy!